Návrh, realizace a pravidelná údržba zahrady Vašich snů.

Zemní a výkopové práce

cover zemni prace

Se zahradnickou prací jsou úzce propojeny také zemní a výkopové práce - jinými slovy veškeré práce, které souvisí s úpravou terénu. Vzhledem k tomu, že našim zákazníkům poskytujeme opravdu komplexní služby, zajišťujeme i tyto práce.

Zemní a výkopové práce mají mnoho úrovní. Patří mezi ně základní úprava terénu – odvození/navození zeminy, srovnání terénních nerovností (případně vytvoření „nerovností", pro založení skalky) a také veškeré výkopové práce spojené s instalací automatického zavlažování, budováním studen, jezírek, cest atd. Patří sem i budování základů pro ploty, zídky, terasy a pergoly. Jsme si vědomi, že veškeré úpravy a zásahy je třeba provádět velmi pečlivě a s rozmyslem, protože primární úpravy terénu jsou často zcela, nebo jen velmi obtížně a draze, nevratné. Proto základům věnujeme maximální množství energie, aby byl výsledek co nejlepší. Naší stálou prioritou je přitom dodržování krajinného rázu, abychom nenarušovali harmonii, kterou příroda sama vytváří. Vždy se snažíme, aby naše zásahy působily nakonec maximálně přirozeně a nebudily „umělý" dojem.

Poskytování těchto služeb vnímáme jako velkou přidanou hodnotu pro naše zákazníky – tedy pro Vás. Nejenže zařídíme vše potřebné, což je z hlediska organizace velkou výhodou, ale také máme od počátku celou realizaci pevně v rukou a můžeme za ni tak stoprocentně ručit.

Traktor bagr CAT 428 D a CAT 432 E                                          750Kč/hod
Traktor bagr CAT 428 D a CAT 432 E s bouracím kladivem    950Kč/hod
Mini bagr CAT 301.8 C                                                                   550Kč/hod
Avia kontejner                                                                                  400Kč/hod      25Kč/km

Uvedené ceny jsou bez DPH 

 

Uvedený ceník je pouze orientační a o ceně lze jednat.Cenová nabídka výkopových a zemních prací se může lišit dle náročnosti práce v různém terénu a dle typu materiálu. Změna ceníku vyhrazena.
Ukázky realizací

  • zemni a vykopove prace 2
  • zemni a vykopove prace 4
  • zemni a vykopove prace 5
  • zemni a vykopove prace 6
  • zemni a vykopove prace 8
  • zemni a vykopove prace 10
  • vykopove prace zmensene
  • vykopove prace zmensene2
  • vykopove prace zmensene3

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám Vaše přání. Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc.