Návrh, realizace a pravidelná údržba zahrady Vašich snů.

Svislé a střešní konstrukce

cover stresni konstrukce

Na míru pro Vás vytvoříme jakékoli svislé a střešní konstrukce spojené se zahradou či Vaším domem. Dřevěné (nebo jiné) konstrukce jsou pěkným, efektním a často velmi funkčním a hojně používaným doplňkem zahrady.

Co si pod takovými konstrukcemi představit?

V případě svislých konstrukcí, zpravidla přichycených na stěnách, se nejčastěji jedná o různé systémy pro zachycování popínavých i nepopínavých rostlin atd. Střešní konstrukce jsou jak plné stříšky, které nahrazují slouží buď jako ochrana před rozmary počasí, nebo jako okrasná součást domu. Stejně jako na svislé konstrukce se i na střechy dají umístit systémy pro popínavé rostliny. Navrhujeme a budujeme i altánky, pergoly a další menší zahradní stavby jako jsou zahradní domky, kde vášniví zahradníci mohou pohodlně ukrývat veškeré své vybavení.

Konstruujeme i takzvané zelené střechy. Co to je? Pokud znáte hobití domečky z Pána Prstenů, tak to není zcela totéž, ale velmi se to blíží. Zelené střechy jsou velmi moderní a oblíbený trend současnosti, znamenají propojení zeleně, estetiky, krásného výhledu a moderní architektury. Pokud jste si někdy chtěli připadat jako v zámku Šípkové Růženky, můžeme Vám to splnit...

Jsme schopni pro Vás zajistit jak vybudování zcela nové konstrukce, tak odstranění či opravu té původní, která z nějakého důvodu již neodpovídá Vašim požadavkům. Stejně jako v případě naší další činnosti, i zde se snažíme o maximální splynutí rázu zahrady se stavbami. Stejně jako u jiných realizací nám jde především o přirozenost a soulad.

Ukázky realizací

  • hruba devostavba
  • sedlova stecha
  • valbova stecha

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám Vaše přání. Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc.